Aktualności

Produkt Roku 2017 dla STORMSHIELD SN210W

Podczas tegorocznej uroczystej gali rozdania nagród magazynów IT Professional oraz IT w Administracji, czołowych miesięczników dla specjalistów IT, rozwiązanie UTM STORMSHIELD SN210W zostało wybrane przez redakcję miesięcznika IT Professional jako Produkt Roku 2017 w kategorii UTM I FIREWALL.     Przeczytaj pełną recenzję nagrodzonego urządzenia STORMSHIELD SN210W w magazynie IT Professional – pobierz.    

czytaj całość

Stormshield pogromcą Petya

27 czerwca 2017 r. mieliśmy do czynienia z globalnym cyberatakiem z wykorzystaniem zagrożenia o nazwie Petya. Atak dotyczył firm i instytucji na całym świecie, ale szczególnie wzmożona aktywność odnotowana została na Ukrainie. Zagrożenie Petya doszczętnie niszczyło wszystkie dane w zainfekowanych firmowych komputerach. Dzięki unikatowemu połączeniu wielu warstw ochrony w jednym urządzeniu, wszyscy posiadacze urządzeń STORMSHIELD […]

czytaj całość

Pierwsze podłączenie do urządzenia STORMSHIELD

Sprawdź jak wygląda wstępna konfiguracja oraz przykładowy schemat podłączenia urządzenia Stormshield UTM w Twojej sieci. Poniższe schematy pokazują dwa przykładowe rodzaje wdrożeń urządzeń Stormshield: tryb transparenty oraz tryb routera.

czytaj całość

Centralne zarządzanie w STORMSHIELD

STORMSHIELD Management Center STORMSHIELD udostępnił funkcję centralnego zarządzenia wieloma urządzeniami! To rewelacyjna wiadomość szczególnie dla użytkowników posiadających kilka rozwiązań STORMSHIELD.

czytaj całość

Nowy firmware v3.0 STORMSHIELD Network Security

Stormshield v3.0 Przez wielu oczekiwany firmware w wersji 3.0 dla urządzeń Stormshield UTM jest już dostępny. Co nowego w firmware 3.0? Między innymi: integracja z wieloma bazami użytkowników, filtrowanie oparte o lokalizację hosta, zdalne tworzenie tymczasowych użytkowników oraz centralne zarządzanie to tylko kilka nowości, które się pojawiły.

czytaj całość

Stormshield Breach Fighter – nowa usługa Sandbox

Stormshield, lider europejskiego rynku cyberbezpieczeństwa, poinformował o wprowadzeniu nowej usługi nazwanej Breach Fighter. Oparte na chmurze rozwiązanie Breach Fighter zapewnia dodatkową warstwę ochrony przed coraz częstszymi i bardziej agresywnymi formami złośliwego oprogramowania.

czytaj całość

Raport fundacji Bezpieczna Cyberprzestrzeń

Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń w swoim najnowszym raporcie dotyczącym prognoz zagrożeń w 2016 roku, jako największe w tym roku zagrożenie wymienia phishing e-mail i www, które uzyskało aż 4,33 punkty w skali od 1 do 5 (1 – mało prawdopodobne, 5 – bardzo prawdopodobne).

czytaj całość

STORMSHIELD otwiera biuro w Polsce

Paweł Śmigielski szefem warszawskiego biura STORMSHIELD Szefem nowego warszawskiego biura firmy STORMSHIELD na Polskę został Paweł Śmigielski, specjalista z blisko 10-letnim doświadczeniem w branży IT security, wcześniej związany z firmą Cyberoam Technologies.

czytaj całość

Stormshield Premium Support

Zajmiemy się Twoim urządzeniem Netasq-Stormshield UTM STORMSHIELD PREMIUM SUPPORT to nowa dodatkowa usługa serwisowa polegająca na zdalnej administracji urządzeniem UTM NETASQ STORMSHIELD, w całości wykonywana przez certyfikowanych inżynierów STORMSHIELD z wieloletnim doświadczeniem w codziennej obsłudze urządzeń UTM Stormshield.

czytaj całość

38% polskich przedsiębiorstw ofiarami ataków

Sprawdź czy Twoja sieć nie jest podatna na ataki Coraz większym problemem dla wielu polskich firm i instytucji jest szpiegostwo przemysłowe, gospodarcze i polityczne. Najnowsze ataki hakerskie w większości kierowane są na konkretną sieć, mając za zadanie przede wszystkim wydobyć dane osobowe i cenne dane firmowe

czytaj całość

Stormshield ostrzega przed nową wersją CTB-Locker

Specjaliści ds bezpieczeństwa Stormshield zidentyfikowano ostatnio nowy wariant szkodnika CTB-Locker. Do tej pory klasyczna wersja złośliwego oprogramowania CTB-Locker realizuje kampanie okupu główniej na stacjach roboczych z systemem Windows. W ostatnich tygodniach, jednak ransomware zwiększył siłę uderzeniową poprzez ukierunkowanie swojego działania na serwery www.

czytaj całość

Szkolenie Stormshield za 0 zł

Zgarnij nawet 100% dofinansowania do szkolenia Stormshield Krajowy Fundusz Szkoleniowy zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej dofinansowuje nawet 100% wartości szkoleń w ramach kształcenia ustawicznego na zasadach pomocy de minimis.     Dofinansowanie  szkoleń w ramach KFS jest dostępne dla wszystkich pracodawców, w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt 25 ustawy o promocji zatrudnienia i […]

czytaj całość