Forum Użytkowników STORMSHIELD 2019

Forum Użytkowników STORMSHIELD to kolejna edycja wydarzenia, które zrzesza administratorów IT z całej Polski. Podczas Forum Użytkowników STORMSHIELD uczestnicy mogą podzielić się swoim doświadczeniem z prowadzącymi oraz innymi ekspertami bezpieczeństwa IT, w tym z producentem, dystrybutorem, a także innymi użytkownikami STORMSHIELD. Nasze spotkanie ma charakter przede wszystkim praktyczny i jest dedykowane zarówno dla obecnych klientów, jak również dla wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami STORMSHIELD.

 

forum użytkowników stormshield 2019

 

Zarejestrowani uczestnicy będą mogli wybrać jeden z wybranych warsztatów technicznych prowadzonych przez inżynierów Stormshield:

 • WARSZTAT 1 – Filtrowanie ruchu użytkowników zdalnych
  Warsztaty dotyczące bezpieczeństwa oraz wydajności zdalnych pracowników. Zestawianie tuneli, filtrowanie stron WWW, czy wykorzystywanych aplikacji. Wszystko po to, by pracownicy mogli pracować bezpieczniej i wydajniej.
 • WARSZTAT 2 – Ochrona środowisk serwerowych – jak zabezpieczyć strony WWW i serwery pocztowe za pomocą rozwiązań STORMSHIELD
  Jeżeli korzystasz w swojej sieci z jednej z tych usług (WWW, poczta czy pulpit zdalny), to są to warsztaty dla Ciebie. Kilka słów i praktycznych porad jak wykorzystać STORMSHIELD, by jeszcze lepiej chronić swoje środowisko.
 • WARSZTAT 3 – Pokaz praktyczny / Hacking w praktyce – ataki na infrastrukturę sieciową
  Pokażemy między innymi techniki hackingu, dzięki którym cyberprzestępcy gromadzą i uzyskują informacje wykorzystywane do przeprowadzenia ukierunkowanych ataków na konkretne firmy i instytucje.
 • WARSZTAT 4 – Pierwsza konfiguracja urządzenia – jak szybko i skutecznie uruchomić STORMSHIELD w Twojej sieci
  Zobacz jak zoptymalizować wdrożenie, żeby mieć więcej czasu na przyjemności. Przekonaj się, że na wdrożenie skutecznej ochrony sieci potrzebujesz mniej czasu niż myślisz!

W trakcie całodniowego wydarzenia przedstawiciele Stormshield opowiedzą m.in. o nowościach dot. rozwiązań STORMSHIELD. Po zdobyciu praktycznej wiedzy przeniesiemy się do serca Katowic. Lokalny piwowar Browaru Mariackiego zabierze nas do podziemi browaru, gdzie poznamy tajniki warzenia piwa i poznamy sekrety powstawania złocistego trunku. Nie zabraknie przy tym degustacji piwa oraz wspólnej integracji.

 

Kiedy: 24 października 2019 r.
Miejsce spotkania: Autoryzowane Centrum Szkoleniowe DAGMA / Browar Mariacki w Katowicach

Jeżeli jesteś Użytkownikiem STORMSHIELD lub chciałbyś nim zostać, nie może Cię zabraknąć! Rejestracja jest możliwa na stronie wydarzenia, a liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.