Ruszyły zapisy na czwartą edycję Forum Użytkowników STORMSHIELD

Czwarta edycja Forum Użytkowników STORMSHIELD

Forum Użytkowników STORMSHIELD jest wydarzeniem, które zrzesza administratorów IT z całej Polski zajmujących się w swoich firmach bezpieczeństwem IT. Czwarta edycja Forum Użytkowników STORMSHIELD odbędzie się 18 czerwca w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym DAGMA w Katowicach, liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

forum użytkowników stormshield 2020

 

Podczas Forum Użytkowników STORMSHIELD uczestnicy będą mieli okazję podzielić się swoim doświadczeniem z innymi ekspertami bezpieczeństwa IT, w tym z innymi użytkownikami rozwiązań STORMSHIELD. Spotkanie będzie miało charakter praktyczny z możliwością wzięcia udziału w wybranych przez siebie warsztatach technicznych:

  • Pierwsza konfiguracja urządzenia – jak szybko i skutecznie uruchomić stormshield
  • Nowości w Stormshield – firmware 4.x/3.1x
  • Filtrowanie ruchu użytkowników zdalnych
  • Elastyczna i bezpieczna sieć w organizacjach wielooddziałowych z wykorzystaniem technologii VPN i routingu dynamicznego

Wśród prelegentów wydarzenie znajdują się przedstawiciele centrali Stormshield, eksperci z DAGMA Bezpieczeństwo IT oraz właściciel Zaufanej Trzeciej Strony, Adam Haertle. Po części praktycznej przeniesiemy uczestników do lokalnego Browaru Mariackiego w sercu Katowic, w którym uczestnicy będą mieli okazję poznać tajniki warzenia piwa.