Stormshield Breach Fighter – nowa usługa Sandbox

Stormshield, lider europejskiego rynku cyberbezpieczeństwa, poinformował o wprowadzeniu nowej usługi nazwanej Breach Fighter.

Oparte na chmurze rozwiązanie Breach Fighter zapewnia dodatkową warstwę ochrony przed coraz częstszymi i bardziej agresywnymi formami złośliwego oprogramowania. Stormshield Breach Fighter , to nowa usługa zapewniająca optymalną ochronę nawet przed najbardziej wyrafinowanymi zagrożeniami.

 

W dzisiejszych czasach cyberprzestępcy opracowują coraz bardziej złożone scenariusze ataków złośliwego oprogramowania, samo posiadanie nawet najlepszego oprogramowania antywirusowego nie jest wystarczająco skuteczne, aby odeprzeć nowe zagrożenia. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, firmy muszą dostosować się do tej sytuacji i znaleźć skuteczną ochronę z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań opartych na podejściach behawioralnych.
Boom udanych ataków ransomware z użyciem takich zagrożeń jak Cryptolocker, Pietia i CryptXXX dowodzi, że systemy cyberbezpieczeństwa muszą ulec poprawie. I właśnie dlatego Stormshield stworzył Breach Fighter, rozwiązanie w chmurze, które będzie uzupełnieniem istniejącego oprogramowania antywirusowego urządzeń Stormshield UTM. Usługa Breach Fighter umożliwia dynamiczną analizę zagrożenia stwarzanego przez pliki pobierane z internetu lub dołączone do wiadomości e-mail.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowej usługi Stormshiled Breach Fighter, sprawdzić jej dostępność dla Twojego urządzenia Stormshield UTM, skontaktuj się z naszym działem handlowym.

 

Pobierz ulotkę nowej usługi Stormshield Breach Fighter

 

stormshield breach fighter