STORMSHIELD Log Appliance – nowe raportowanie

Pełna analiza zdarzeń w Twojej sieci

Stormshield Virtual Log Appliance to środowisko służące do zbierania logów z urządzeń Stormshield UTM umożliwiające analizę oraz przeglądanie logów.Narzędzie daje możliwość zbierania danych z wielu urządzeń UTM jednocześnie, sprawdzi się więc w każdej sieci – niezależnie od jej wielkości. Maszyna wirtualna Stormshield Log Appliance posiada wbudowany serwer syslog, który otrzymane z urządzeń UTM informacje przekazuje do bazy danych.

Narzędzie umożliwia przeglądanie czytelnych graficznych raportów, które ułatwiają szczegółowe weryfikowanie wszystkich zdarzeń w firmowej sieci.

 

Poniżej przedstawiamy przykładowe zrzuty ekranowe raportów:

 

stormshield-utm-virtual-log-01 stormshield-utm-virtual-log-02 stormshield-utm-virtual-log-03
stormshield-utm-virtual-log-04 stormshield-utm-virtual-log-05 stormshield-utm-virtual-log-06

 

Dzięki dużej ilości informacji przechowywanych w bazie danych, Administrator sieci ma możliwość bardzo głębokiego analizowania zdarzeń w sieci oraz dokładną weryfikację wszystkich szczegółów komunikacji, takich jak np.: czas połączenia, adres źródłowy, adres docelowy, użytkownik, wykorzystywane porty, geograficzne źródła i cele komunikacji.

 

Darmowe narzędzie Stormshield Log Appliance pozwala na:

  • archiwizowanie logów z wielu urządzeń Stormshield UTM w jednym miejscu
  • przeglądanie graficznych raportów
  • szybko i wygodnie znaleźć potrzebne informacje.

Jeśli jesteś już użytkownikiem urządzenia Stormshield UTM i chciałbyś skorzystać z narzędzia Stormshield Log Appliance, skontaktuj się z nami.